آموزش

فعال سازی آنتی ویروس ESET

پس از دانلود و نصب آنتی ویروس، جهت خارج کردن برنامه از حالت آزمایشی به رجیستر شده، شما می بایست اول اقدام به ریجستر لایسنس اورجینال به اسم خودتون کنید که با ثبت نام در این آدرس انجام میدین و سپس اقدام به وارد کردن سریال خریداری شده جهت فعال سازی نرم افزار نمایید. برای اکتیو کردن برنامه، مراحل عنوان شده را به ترتیب انجام دهید:

نحوه فعال سازی نسخه های ویندوزی آنتی ویروس ESET

نسخه های ویندوزی از آنتی ویروس ESET شامل ESET NOD32 Antivirus و ESET Internet Security می باشد که هر دو نسخه به این ترتیب قابل فعال سازی خواهند بود:

۱- پس از اجرای فایل نصبی دانلود شده از طریق وب سایت و تایید تواقق نامه استفاده از نرم افزار به صفحه ای مطابق این تصویر خواهید رسید.

۲- در این بخش روی Enter a License Key کلیک کنید. سپس فایل حاوی لایسنس که از طرف سایت برای شما ارسال شده را باز کرده و لایسنس  را با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl+C یا کلیک راست کپی و در کادر License Key با استفاده از کلیدهای ترکیبی Crtl+V و یا کلیک راست، Paste کرده و روی Continue کلیک کنید. مطابق این تصویر

۳- با انتخاب مجدد Continue، ادامه مراحل را انجام داده و آنتی ویروس را بر روی سیستم خود نصب کنید. پس از نصب آنتی ویروس اجرا شده و قابل استفاده خواهد بود.

نحوه فعال سازی نسخه های مک آنتی ویروس ESET

نسخه های مک از آنتی ویروس ESET شامل ESET CyberSecurity و ESET CyberSecurity Pro می باشد که هر دو نسخه به این ترتیب قابل فعال سازی خواهند بود:

۱- پس از اجرای فایل نصبی دانلود شده از طریق وب سایت و اتمام نصب نرم افزار، پنجره ای مطابق با این تصویر به نمایش درخواهد آمد.

‌۲- فایل حاوی لایسنس که از طرف این سایت برای شما ارسال شده را باز کرده و لایسنس را با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl+C یا کلیک راست کپی و در کادر License Key با استفاده از کلیدهای ترکیبی Crtl+V و یا کلیک راست، Paste کرده و روی Activate کلیک کنید. طبق این تصویر

۳- پس از چند لحظه پیامی مبنی بر فعال شدن موفقیت آمیز برنامه نمایش داده می شود که با انتخاب Done می توانید کادر را ببندید.

نحوه فعال سازی نسخه موبایل آنتی ویروس ESET

۱- پس از دانلود و نصب آنتی ویروس بر روی دستگاه اندرویدی شما و باز کردن Application به صفحه ای مطابق این تصویر(سمت چپ) خواهید رسید. برای فعال کردن آنتی ویروس ابتدا می بایست ۳ خط مواری موجود در بالای سمت چپ صفحه را لمس کرده و از کادری که باز می شود (عکس سمت راست) گزینه License را انتخاب کنید.

۲- با اینکار همانند این تصویر (عکس سمت چپ) صفحه ای باز شده که می بایست در آن روی Enter a License Key بزنید. اکنون فایل حاوی لایسنس که از طرف این سایت برای شما ارسال شده را باز کرده و لایسنس را پس از وارد کردن لایسنس، گزینه Activate را انتخاب کنید تا آنتی ویروس شما فعال شود.